ההרצאות של ד"ר עודד קרבצ'יק

את הידע הרב שצבר במהלך יותר מ-20 שנות פעילותו, בהן אימן והדריך מאות ארגונים מובילים במשק, מביא  ד"ר עודד קרבצ'יק להרצאות חווייתיות, מלמדות ומעוררות השראה, שישאירו אתכם ואת העובדים שלכם עם תובנות חדשות ומשנות חיים. 

הרצאותיו של ד"ר קרבצ'יק, מהמרצים המבוקשים ביותר בארץ ומחוצה לה בתחום האימון המנטלי, נוגעות בכל רבדי החיים, החל מחיי הזוגיות והמשפחה ועד הגשמה עצמית וניהול נכון של הקריירה המקצועית. 

באמצעות שיטת האימון הייחודית שפיתח, המבוססת על הפסיכולוגיה היהודית והמערבית, ד"ר קרבצ'יק מציג בפני המנהלים והעובדים דרכים חדשות להסתכל על הבעיות המהותיות בחייהם, ומעניק להם את האפשרות לקבל ליווי גם בהמשך הדרך. 

7

זוגיות - משימה אפשרית

מהו אותו "מודל מנצח" שמאפשר לנו לראות את בן / בת הזוג שלנו אחרת ממה שראינו עד היום?
כיצד לזהות את תפיסות העולם איתן אנו נכנסים לתוך כל קשר זוגי ואיך הן מגבילות אותנו?
מה באמת ההבדל בין אהבה להתאהבות?
איך ניתן להפוך את המרחב הזוגי, למרחב צמיחה והתפתחות אישי?
"זוגיות היא כמו מסע אופניים ארוך מאוד במדינה הררית" אומר קרבצ'יק, "עלינו ללמוד את מפת הדרך, לפתח יכולת פיזית ורגשית לעבור הרים והמורדות, וחשוב לא פחות, עלינו לפתח את היכולת המנטלית שלנו, בה המח שליט על הלב".
ההרצאה מיועדת ליחידים ולזוגות טריים וותיקים, הרוצים לבוא לערב מלא הומור, קלילות ופשטות כובשת, שישאיר אותנו עם הרבה חומר למחשבה ותקווה להמשך הדרך.

המסע בעקבות ה"את זה"

בהרצאה סוחפת ופרקטית מעניק לקהל ד"ר עודד קרבצי'ק, מרצה ומאמן מנטלי ב – 20 שנים האחרונות, כלים יישומיים דרכם ניתן להתגבר על הפער בין מי שהם היו יכולים להיות לבין מי שהם בפועל. 

הוא מזכיר לכולנו איך להשיג את המטרות שלנו בחוכמה, תוך הזנה עצמית מנטלית במקום התשה עצמית טוטאלית. 

איך להשיג את היעדים שלנו תוך שמירה על העקרונות המובילים את חיינו ואיך לפתח את היכולת "לרוץ למרחקים ארוכים" לאורך זמן. 

הרצאה מרתקת שנותנת כלים מעשיים לחולל בחירות משמעותיות בחיים בדרך להצלחה.

משך ההרצאה כשעה

 

אימון מנטלי בספורט

מאחר ואנו יצורים אנושיים, ביצועינו, גם בתחום הספורט, אינם מכאניים ואוטומטיים לגמרי, אלא נגזרים מתוך תודעה המנהלת ומפיקה אותם. התודעה, השולטת בביצועים שלנו, מורכבת מרגשות ומחשבות ומדפוסים וכישורים של התמודדות איתם.
אחת הנקודות המשמעותיות של האימון המנטאלי בספורט היא ההבנה שכל אותם מרכיבים מנטאליים וכישורים הם דברים שניתן להתאמן עליהם ולפתח אותם.

ההרצאה מיועדת לספורטאים בוגרים, לילדים שעוסקים בספורט מקצועי ולהורים של ספורטאים. הרצאה קלילה ומעצימה, ומקנה כלים משמעותיים להצלחה בתחום הספורט, אחד התחומים התחרותיים ביותר

קצת מתוך ההרצאות

חיפה

תל אביב

ראשון לציון

אילת

מעוניינים בהרצאה?

התקשרו להזמנת הרצאה: 054-699-2259

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם