הרצאות

ד"ר עודד קרבצ'יק מעביר הרצאות בכל הארץ במגוון נושאים לחברות, משאבי אנוש, ארגונים, היי-טק, בנקים ועוד

"על זוגיות"


מהו אותו "מודל מנצח" שמאפשר לנו לראות את בן / בת הזוג שלנו אחרת ממה שראינו עד היום?
כיצד לזהות את תפיסות העולם איתן אנו נכנסים לתוך כל קשר זוגי ואיך הן מגבילות אותנו?
מה באמת ההבדל בין אהבה להתאהבות?
– איך ניתן להפוך את המרחב הזוגי, למרחב צמיחה והתפתחות אישי?
"זוגיות היא כמו מסע אופניים ארוך מאוד במדינה הררית" אומר קרבצ'יק, "עלינו ללמוד את מפת הדרך, לפתח יכולת פיזית ורגשית לעבור הרים והמורדות, וחשוב לא פחות, עלינו לפתח את היכולת המנטלית שלנו, בה המח שליט על הלב".
ההרצאה מיועדת ליחידים ולזוגות טריים וותיקים, הרוצים לבוא לערב מלא הומור, קלילות ופשטות כובשת, שישאיר אותנו עם הרבה חומר למחשבה ותקווה להמשך הדרך.

לפרוץ את תקרת הזכוכית

כשהיה עודד קרבצ'יק בכיתה ב' המורה אמרה לאמא שלו, בהיסח הדעת, שאין לו "את זה". החותמת נחתמה והשפיעה על כל תקופת ילדותו ונערותו. בלא שידעה, שלחה אותו מורתו, ילד בן שמונה, למסע הופך חיים בעקבות ה-"את זה".
בהרצאתו מצטרפים המשתתפים אל ניסיון החיפוש הפרטי של עודד, שהפך מאז לאחד המאמנים המנטאליים המובילים בישראל, ויחד הם יוצאים לדרך מלאת תובנות, משעשעת ובו זמנית רצופה באמירות נוקבות, כאשר בסופו יגלו המשתתפים שמדובר במסע המשקף אחד לאחד את חייהם שלהם.

אימון מנטלי בספורט

קריירה ספורטיבית טומנת בחובה התמודדות עם קשיים רבים ומגוונים על המגרש אך גם מחוצה לו, אשר עלולים למנוע מכם להביא לידי ביטוי את כישוריכם בצורה המיטבית. 

בהרצאת אימון מנטלי בספורט בשיטת FTC, בהנחיית ד"ר עודד קרבצ'יק, תקבלו כלים שיסייעו לכם להשיג שליטה על הרגשות, המחשבות ויכולת הריכוז שלכם, בדרך לשיפור משמעותי בביצועים!

הזמינו הרצאה

ניתן להזמין את ד"ר קרבצ'יק להרצאות בארגונים, חברות, בתי ספר בארץ ובחו"ל. מלאו פרטים או התקשרו לגלית, אחראית על תחום ההרצאות: 0546992259

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.