שיטה מנצחת להזנקה עסקית ולמציאת ה-DNA הייחודי שלך
כי אין לך באמת ברירה אחרת, אלא להיות במיטבך!

BRAND YOURSELF

רוצה למצוא את הערכים הייחודיים שלך,
למגנט לקוחות איכותיים ולעלות על הדרך הבטוחה
להוביל את הקטגוריה שלך?

קבלת גישה מיידית לצפייה בכל שיעורי הקורס

יש לך מוצר מדהים ביד...

ואתה פשוט יודע שהיכולות שלך יוצאות דופן,
אתה גם נותן שירות נפלא ומקצועי, אבל...
המכירות, לא בשיא.
נשמע לך מוכר?
אם כן, זה הזמן למיתוג אישי מנצח!

ואתה פשוט יודע שהיכולות שלך יוצאות דופן, אתה גם נותן שירות נפלא ומקצועי, אבל...
המכירות, לא בשיא.
נשמע לך מוכר? אם כן,
זה הזמן למיתוג אישי מנצח!

שיטה מנצחת למציאת ה-DNA והערכים הייחודיים שלך

מגנוט לקוחות
איכותיים

הדרך הבטוחה
להובלת הקטגוריה שלך

הכפלת הביקוש
והמכירות

זה קורה לכולנו...

אנחנו מרגישים שכדי לבלוט ולהתבלט,
אנחנו צריכים לעשות מה שאחרים עושים,
לשווק ולמתג את עצמינו בדומה אליהם, כדיי שנצליח להרים את העסק שלנו.
אבל בדיוק בצורה הזאת, אנחנו מאבדים את הייחודיות שלנו
והופכים להיות עוד "סוכנות פרסום", עוד "קוסמטיקאית",
עוד "מנטור", עוד "נותן שירות" וכו'.
קהל היעד מקבל את אותן הצעות, קורא את אותן המילים ועוברות בו בדיוק אותן התחושות.
אז למה שהוא יבחר לעבוד איתנו בכלל?
ואז, צץ לנו במוח קול שאומר:
"זה לא הגיוני! אני הרי אמור להיות ייחודי ושונה מהמתחרים שלי!"
וזה נכון!
כל אחד צריך להיות הוא במיטבו,
למצוא את האני הייחודי שלו.
אתה זה המותג. את המותג.
תפנימו את זה...

אנחנו מרגישים שכדי לבלוט ולהתבלט, אנחנו צריכים לעשות מה שאחרים עושים, לשווק ולמתג את עצמינו בדומה אליהם, כדיי שנצליח להרים את העסק שלנו.
אבל בדיוק בצורה הזאת, אנחנו מאבדים את הייחודיות שלנו והופכים להיות עוד "סוכנות פרסום", עוד "קוסמטיקאית", עוד "מנטור", עוד "נותן שירות" וכו'.
קהל היעד מקבל את אותן הצעות, קורא את אותן המילים ועוברות בו בדיוק אותן התחושות.
אז למה שהוא יבחר לעבוד איתנו בכלל? ואז, צץ לנו במוח קול שאומר: "זה לא הגיוני! אני הרי אמור להיות ייחודי ושונה מהמתחרים שלי!" וזה נכון!
כל אחד צריך להיות הוא במיטבו,
למצוא את האני הייחודי שלו.
אתה זה המותג. את המותג.
תפנימו את זה...

אז אם אתה רוצה להשקיע
בשביל ההצלחה שלך..

תוך כמה רגעים תהיה לך ביד גישה לבניית אסטרטגיית מותג
שתזניק אותך למקומות שאפילו לא העזת לחלום!
אני חושף בפניך את השיטה המדוייקת
בה עבדתי עם הלקוחות הכי בכירים, מוכרים ומוצלחים שלי,
אבל הפעם אני מנגיש אותה לכולם בתהליך אינטימי ודיגיטלי
שיאפשר לך להקדיש את הזמן ולגלות את עצמך. לדייק את עצמך.
לתת לעולם לראות אותך באור חדש ובוהק.

תוך כמה רגעים תהיה לך ביד גישה לבניית אסטרטגיית מותג שתזניק אותך למקומות שאפילו לא העזת לחלום! אני חושף בפניך את השיטה המדוייקת בה עבדתי עם הלקוחות הכי בכירים, מוכרים ומוצלחים שלי, אבל הפעם אני מנגיש אותה לכולם בתהליך אינטימי ודיגיטלי שיאפשר לך להקדיש את הזמן ולגלות את עצמך. לדייק את עצמך.
לתת לעולם לראות אותך באור חדש ובוהק.

מה הכלים שתקבל בקורס?

בניית מדף
המוצרים שלך

ביחד נגדיר את מדף המוצרים שלך בצורה יעילה ונחשקת שתאפשר לך לדייק את המוצרים ואת ההצעה בהתאם ללקוחות שלך.

הבנה של
הלקוחות שלי

נזהה את הלקוחות האידיאליים שלך, נבין מה מסלול הבחירה שהם עוברים לפני שסוגרים עסקה ונלמד כיצד למשוך אותם אלייך ולגרום להם להתאהב במותג שלך!

גילוי
עצמי

המותג הוא אתה! אחד השלבים החשובים בקורס הוא שלב הגילוי העצמי שיאפשר לך "לעוף על עצמך" ולזקק את ה-DNA הייחודי שלך. השלב הזה יאפשר לך לשפר משמעותית את התקשורת עם הלקוחות הקיימים והחדשים שלך.

מציאת חמשת
ערכי המותג

נמצא את חמשת ערכי המותג שלך באמצעות טכניקה יעילה ומוכחת. ערכי המותג יאפשרו לך לבנות את הסיפור שלך ולזנק קדימה מבחינה עסקית.

מיתוג גרפי
ומיתוג ויזואלי

אנחנו חיים בעולם מאוד ויזואלי, ולכן המותג שלך צריך לבלוט. בקורס נבין מה המיתוג הויזואלי והסיפורי שאתה רוצה להעניק לעסק שלך ואיך לבנות את זה בצורה נכונה.

בניית משפך
שיווקי

משפך שיווקי שעובד יכול לשנות לחלוטין את המודל העסקי והמצב הפיננסי שלך. בקורס נלמד להגדיר איזה משפך אנחנו צריכים למותג שלנו, באיזה מערכות כדאי להשתמש ואלו רשתות חברתיות חשוב שנתחזק.

בניית
מודל פיננסי

נבנה מודל פיננסי מנצח שיאפשר לנו להגיע לרווח של עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהשקעה חכמה ואפקטיבית.

אימוץ חשיבה חיובית
וגישה של מצליחנים

נלמד כלים פרקטיים לשיפור החשיבה החיובית, כיצד להתמיד במחשבות של ווינרים גם ברגעי משבר, ואיך לאפשר למוח שלנו לקחת אותנו למקומות חדשים וחלומיים!

קבלת גישה מיידית לצפייה בכל שיעורי הקורס

מי אני?

" השיטה הזו כל כך פשוטה ומסקרנת,
כך שכבר מהרגע הראשון שתכנס לתהליך,
תתחיל לגייס לעצמך גישה חדשה..."

טל אורן, נעים להכיר!
מתמחה בבניית והזנקת מותגים מנצחים.
ב-10 השנים האחרונות ליוויתי מנכ"לים והנהלות של ארגונים ומותגים מקומיים ובינלאומיים, כדוגמת: הנהלת לוריאל העולמית, מנכ"ל וולה ישראל, אמדוקס, קסטרו, מזרחי טפחות, מרצדס, אסם, פיליפ מוריס, אנשי עסקים וידוענים כדוגמת אלון אולמן, יצחק תשובה, גיל שוויד, ריטה, שרית חדד, דידי הררי, דורון שפר, מנטורים, מאמנים, עורכי דין, אדריכלים ויזמים רבים אחרים. בכל אחד מהפרוייקטים הצלחתי להעניק מהידע והכלים שברשותי ולתרום להזנקתם העסקית.

"מי אני?" זו שאלה ששאלתי את עצמי כל כך הרבה פעמים... האם אני יזם, איש עסקים, יועץ, מנטור, איש שיווק וקריאייטיב? האם אני מגדיר את עצמי רק מתוך העשייה והעבודה שלי?
האם ההגדרה מבוססת על הערכים והתכונות שלי?
כיצד בכלל עליי להגדיר את עצמי בצורה הנכונה, המהירה והטובה ביותר?

בשנים האחרונות פיתחתי גישה ושיטה מאוד ייחודית, שיטה לבניית מיתוג אישי מנצח, שעם הזמן הפכה להיות גם מאוד אפקטיבית וכזו שמוכיחה עצמה פעם אחר פעם. לאחר שעבדתי בשיטה הזו עם אנשי העסקים המובילים בישראל, החלטתי להנגיש אותה לעוד ועוד אנשים, כדי לאפשר לכל מי שיש לו תשוקה אמיתית, לכל מי שיש יכולות מוכחות ובעל משאבים מנטליים וכלכליים, להזניק את העסק שלו לפסגות חדשות וליצור הזדמנויות נהדרות. השיטה הזו כל כך פשוטה ומסקרנת, כך שכבר מהרגע הראשון שתכנס לתהליך, תתחיל לגייס לעצמך גישה חדשה, מהות עצמית מדוייקת ושפה תקשורתית אשר ממגנטת לקוחות והזדמנויות שאפילו לא חלמת עליהם. מכאן תגיע הצמיחה העסקית, הביקוש והזרימה הבלתי פוסקת של לקוחות. אני יודע שזה נשמע לך כמו הבטחה גדולה... אבל אם אתה בעל יכולת, אם אתה יודע להתמיד - אין סיבה שזה לא יקרה עבורך, ושתצליח בענק!

אני מזמין אותך לקורס BRAND YOURSELF
להיות במיטבך ולראות איך התוצאות מגיעות בהקדם!

מוכן לצאת לדרך?

אני מזמין אותך לקורס
BRAND YOURSELF
להיות במיטבך ולראות איך התוצאות מגיעות בהקדם!

מוכן לצאת לדרך?

קבלת גישה מיידית לצפייה בכל שיעורי הקורס

למי זה מתאים?

קורס BRAND YOURSELF הוא קורס ייחודי
שמתאים לכל מי ששואף להגדיל את העסק,
למגנט לקוחות ולהפוך למותג, אבל בעיקר ל:

קורס BRAND YOURSELF הוא קורס ייחודי
שמתאים לכל מי ששואף להגדיל את העסק,
למגנט לקוחות ולהפוך למותג, אבל בעיקר ל:

היזם

כל מי שיודע או יודעת שיש בו המון להעניק לעולם! מי שחשוב להם שהמותג האישי שלהם יצמח במקביל ליוזמות שלהם, שרוצים להיות אושיה והדמות המשוייכת להצלחת המותג, שמבינים את הערך של המיתוג והשיווק ורוצים לייצר אינטגרציה בין המותג האישי, העסקים והיוזמות שלהם בארץ ובעולם!

החולם

כל מי שרוצה לשלוט ולהתבלט, לייצר מקור הכנסה פאסיבי נוסף בלי לפגוע במוניטין הקיים. זה שרוצה להמשיך לטייל בעולם, ליהנות מהחיים, אבל לא לזנוח את ההצלחה העסקית שלו! כל מי שרוצה לבנות מוצר דיגיטלי או מקור הכנסה מוצלח במיוחד!

הטאלנט

זה שיודע שזה הזמן שלו לפרוץ! הוא חדור מטרה, מנסה לייצר את המומנטום, לבלות עם האנשים "הנכונים" ולהיות אחד כזה בעצמו. הוא רוצה לקבל הדרכה מקצועית וערך מוסף, תוכנית מותאמת וחדשנית והוא יודע שזה יפתח עבורו דלת להזדמנויות חדשות!

הפדנטית

את הטובה ביותר! את שרוצה להצטיין ולהגיע לפסגה באמצעות שיטה מוכחת ומדוייקת שתאפשר לך לבלוט מעל כולם. יזמים מובילים מבינים שמהירות שווה הרבה כסף. זה המסלול הכי מהיר ואפקטיבי למצוינות עסקית והזנקה מותגית.

השאפתנית

את שרוצה לבלוט, "להוציא עיניים ולסחרר ראשים", להצליח ולהיות מסוגלת להראות את זה ובענק! ברגע שאת בולטת ונוצצת, הדלתות נפתחות עבורך והניצחון הוא שלך. מניסיון!

או לכל מי ש...

רוצה להיות במיטבו ולהגיע לתוצאות עסקיות. למי שמוכן להתמיד כדיי לעלות על מסלול ההמראה להצלחה!

מה מבנה הקורס?

הקורס כולל 10 שיעורים מעמיקים וחשובים
שיסייעו לך לבנות את המותג שלך.
חשוב לא לדלג על אף שיעור,
לעשות את שיעורי הבית ולהתמיד.
השיעורים יהיו זמינים לרשותכם
ותוכלו לחזור ולתרגל שוב ושוב במידת הצורך.

הקורס כולל 10 שיעורים מעמיקים וחשובים שיסייעו לך לבנות את המותג שלך. חשוב לא לדלג על אף שיעור, לעשות את שיעורי הבית ולהתמיד.
השיעורים יהיו זמינים לרשותכם ותוכלו לחזור ולתרגל שוב ושוב במידת הצורך.

שיעור מס' 1:
מבוא

בצעד הראשון נבין ונתחבר לרעיון שאנחנו זה המותג. נבדיל בין אני, אני המותג ואני היזם. מהניסיון שלי, רוב האנשים מתקשים מאוד בהפרדה המחשבתית בין היותם מותג לבין האתגרים האישיים. ברגע שמבינים את הטכניקה ההתנהלותית וההתנהגותית של מותגים, כבר מהרגע הראשון התוצאות מגיעות. כמו שאומרים, נתחיל בשיא המהירות, ונגביר את הקצב.

שיעור מס' 3:
ה-DNA שלי

שלב הגילוי העצמי. זהו השלב בו נאפשר לעצמנו לעוף על עצמנו! ללא בושה וללא מעצורים. סוף סוף נוכל לענות על השאלה הכל כך מהותית:
מי אני! ומה ייחודי בי. ​

שיעור מס' 5:
Know Like Trust
מסלול הלקוח שלי​

לאחר שהבנו מי הלקוחות האידיאליים שלנו, הגיע הזמן להבין מה המסלול של כל אחד מהם בבחירה בנו. רכישת מותגים - מותגים זו זירה של רגשות. ברגע שנבין כיצד להעביר את הלקוחות שלנו את המסלול הרגשי של ההיכרות, ההתחברות וההתאהבות בנו - המערכות יחסים שיווצרו לנו עם לקוחותינו יהיו הדוקים ונאמנים. חשוב לדעת - נאמנות זו פסגת המערכות יחסים בין לקוח למותג. "אני קונה רק אייפון" "אני הכי אוהב את ניו-יורק" "אני אוהבת את הבושם של שאנל". ברגע שנוצר חיבור שכזה, ניצחנו בגדול!

שיעור מס' 7:
מיתוג ומיתוג ויזואלי​

בשנים האחרונות יצרתי מיתוג ומיתוג ויזואלי למותגים הגדולים בעולם. חלקם שילמו מאות אלפי שקלים. החלטתי להעניק לך חשיפה וכניסה למאחורי הקלעים של העולם הזה. לאפשר לך להבין את השיטתיות והצעדים שצריך לעשות כדי שגם לך יהיה את הכלים הללו. לא צריך תקציבים גדולים, פשוט צריך להיות נחושים! זה הזמן לקחת השראה ולגלות איך אנחנו רוצים להציג את עצמנו לעולם, מה החזון שלנו ושל המותג, ומה הסגנון הוויזואלי הייחודי שלנו.

שיעור מס' 9:
מודל פיננסי

ברגע שבונים ומשקיעים במותג האישי שלנו, אין שום אפשרות להפסיד. בכל מצב ההשקעה הזו היא מועילה ופרודוקטיבית והיא תחזיר את עצמה. חשוב לבנות מודל פיננסי המאפשר את התהליך של בניית המותג והמערכות השיווקיות שלו, כזו שתאפשר לכם לצמוח ולממש הזדמנויות עסקיות. בשורה תחתונה, ההשקעה מחויבת להחזיר את עצמה, להכפיל את עצמה ואפילו לשלש!

שיעור מס' 2:
מדף המוצרים

נלמד כיצד להגדיר את מדף המוצרים, מהי הצעת המכר הטובה ביותר, ונגדיר באופן כללי את קהלי היעד לכל מוצר. ללא הגדרה מדויקת של מדף המוצרים שלנו, אין סיכוי שהמכירות יהיו בשיא. הגדרת המוצרים, ממש כמו חידוד חצי המטרה, תביא לתוצאות מצוינות במהרה.

שיעור מס' 4:
ה-DNA של הלקוחות
הכי איכותיים

שלב זיהוי הלקוחות האיכותיים. זהו שלב מאוד משמעותי שרבים מדלגים עליו ומזלזלים בו, וחבל. כדאי שתיקחו את הזמן ובאמת תגלו מי הם הלקוחות שהכי הייתם רוצים שיגיעו לעסק שלכם. ברגע שנזקק ונדייק מי הלקוחות שנרצה שיגיעו אלינו, אתם תופתעו לגלות.. הם פשוט יגיעו!

שיעור מס' 6:
חמשת ערכי המותג​

שיטת חמשת הערכים - מוכנים? זה רגע מרגש ביותר בהזנקת המותג שלכם! ערכי המותג שלנו יהוו את המצפן הפנימי שלנו, את המסננת לקבלת ההחלטות שלנו ואת הסימן ההיכר הייחודי של המותג שלך. זו השיטה שהפכה מותגים רבים ולקוחות נהדרים שלי - למנצחים אמיתיים.

שיעור מס' 8:
משפך ואסטרטגיה דיגיטלית​

משפך שיווקי יהפוך להיות החבר הכי טוב שלכם! ברגע שיש משפך שיווקי שעובד, ולא סתם עובד אלא עובד באפקטיביות, זה יכול לשנות לחלוטין את המודל העסקי והמצב הפיננסי שלנו. חשוב להתמיד! הלקוח הראשון המשלם שלי הגיע לאחר חודש וחצי, אז אל תעצרו בדרך, זה ההבדל בין מותג מנצח למוצר שמקודם באופן רגעי. ברגע שמשלימים את שלב זה, אנחנו הופכים להיות מותג, ולא רק מותג - אלא גם בעלים של נכס מניב!

שיעור מס' 10:
חשיבה חיובית
וגישה של מצליחנים​

נעבוד על כלים פרקטיים לשיפור החשיבה החיובית, כי כשאנחנו במיטבנו – האור שלנו מופץ! אז בואו נהיה ווינרים. בואו נחליט. בואו נבין שאין לנו ברירה! אני מחויב להיות אני במיטבי! ​

שיעור מס' 1:
מבוא

בצעד הראשון נבין ונתחבר לרעיון שאנחנו זה המותג. נבדיל בין אני, אני המותג ואני היזם. מהניסיון שלי, רוב האנשים מתקשים מאוד בהפרדה המחשבתית בין היותם מותג לבין האתגרים האישיים. ברגע שמבינים את הטכניקה ההתנהלותית וההתנהגותית של מותגים, כבר מהרגע הראשון התוצאות מגיעות. כמו שאומרים, נתחיל בשיא המהירות, ונגביר את הקצב.

שיעור מס' 2:
מדף המוצרים

נלמד כיצד להגדיר את מדף המוצרים, מהי הצעת המכר הטובה ביותר, ונגדיר באופן כללי את קהלי היעד לכל מוצר. ללא הגדרה מדויקת של מדף המוצרים שלנו, אין סיכוי שהמכירות יהיו בשיא. הגדרת המוצרים, ממש כמו חידוד חצי המטרה, תביא לתוצאות מצוינות במהרה.

שיעור מס' 3:
ה-DNA שלי

שלב הגילוי העצמי. זהו השלב בו נאפשר לעצמנו לעוף על עצמנו! ללא בושה וללא מעצורים. סוף סוף נוכל לענות על השאלה הכל כך מהותית:
מי אני! ומה ייחודי בי. ​

שיעור מס' 4:
ה-DNA של הלקוחות
הכי איכותיים

שלב זיהוי הלקוחות האיכותיים. זהו שלב מאוד משמעותי שרבים מדלגים עליו ומזלזלים בו, וחבל. כדאי שתיקחו את הזמן ובאמת תגלו מי הם הלקוחות שהכי הייתם רוצים שיגיעו לעסק שלכם. ברגע שנזקק ונדייק מי הלקוחות שנרצה שיגיעו אלינו, אתם תופתעו לגלות.. הם פשוט יגיעו!

שיעור מס' 5:
Know Like Trust
מסלול הלקוח שלי​

לאחר שהבנו מי הלקוחות האידיאליים שלנו, הגיע הזמן להבין מה המסלול של כל אחד מהם בבחירה בנו. רכישת מותגים - מותגים זו זירה של רגשות. ברגע שנבין כיצד להעביר את הלקוחות שלנו את המסלול הרגשי של ההיכרות, ההתחברות וההתאהבות בנו - המערכות יחסים שיווצרו לנו עם לקוחותינו יהיו הדוקים ונאמנים. חשוב לדעת - נאמנות זו פסגת המערכות יחסים בין לקוח למותג. "אני קונה רק אייפון" "אני הכי אוהב את ניו-יורק" "אני אוהבת את הבושם של שאנל". ברגע שנוצר חיבור שכזה, ניצחנו בגדול!

שיעור מס' 6:
חמשת ערכי המותג​

שיטת חמשת הערכים - מוכנים? זה רגע מרגש ביותר בהזנקת המותג שלכם! ערכי המותג שלנו יהוו את המצפן הפנימי שלנו, את המסננת לקבלת ההחלטות שלנו ואת הסימן ההיכר הייחודי של המותג שלך. זו השיטה שהפכה מותגים רבים ולקוחות נהדרים שלי - למנצחים אמיתיים.

שיעור מס' 7:
מיתוג ומיתוג ויזואלי​

בשנים האחרונות יצרתי מיתוג ומיתוג ויזואלי למותגים הגדולים בעולם. חלקם שילמו מאות אלפי שקלים. החלטתי להעניק לך חשיפה וכניסה למאחורי הקלעים של העולם הזה. לאפשר לך להבין את השיטתיות והצעדים שצריך לעשות כדי שגם לך יהיה את הכלים הללו. לא צריך תקציבים גדולים, פשוט צריך להיות נחושים! זה הזמן לקחת השראה ולגלות איך אנחנו רוצים להציג את עצמנו לעולם, מה החזון שלנו ושל המותג, ומה הסגנון הוויזואלי הייחודי שלנו.

שיעור מס' 8:
משפך ואסטרטגיה דיגיטלית​

משפך שיווקי יהפוך להיות החבר הכי טוב שלכם! ברגע שיש משפך שיווקי שעובד, ולא סתם עובד אלא עובד באפקטיביות, זה יכול לשנות לחלוטין את המודל העסקי והמצב הפיננסי שלנו. חשוב להתמיד! הלקוח הראשון המשלם שלי הגיע לאחר חודש וחצי, אז אל תעצרו בדרך, זה ההבדל בין מותג מנצח למוצר שמקודם באופן רגעי. ברגע שמשלימים את שלב זה, אנחנו הופכים להיות מותג, ולא רק מותג - אלא גם בעלים של נכס מניב!

שיעור מס' 9:
מודל פיננסי

ברגע שבונים ומשקיעים במותג האישי שלנו, אין שום אפשרות להפסיד. בכל מצב ההשקעה הזו היא מועילה ופרודוקטיבית והיא תחזיר את עצמה. חשוב לבנות מודל פיננסי המאפשר את התהליך של בניית המותג והמערכות השיווקיות שלו, כזו שתאפשר לכם לצמוח ולממש הזדמנויות עסקיות. בשורה תחתונה, ההשקעה מחויבת להחזיר את עצמה, להכפיל את עצמה ואפילו לשלש!

שיעור מס' 10:
חשיבה חיובית
וגישה של מצליחנים​

נעבוד על כלים פרקטיים לשיפור החשיבה החיובית, כי כשאנחנו במיטבנו – האור שלנו מופץ! אז בואו נהיה ווינרים. בואו נחליט. בואו נבין שאין לנו ברירה! אני מחויב להיות אני במיטבי! ​

קבלת גישה מיידית לצפייה בכל שיעורי הקורס

קבלו הצצה,
איך הקסם קורה מאחורי הקלעים:

"טל יודע בדיוק מה צריך
בשביל לייצר נראות מצליחנית ותדמית מנצחת"
אלון אולמן
"הקוד המנצח"
״טל הוא איש חזון והשראה. המקצוענות והחוויה כל כך עוצמתית ומרגשת!״
ריטה
זמרת
"מבריק, יצירתי,
שנון ובעל יכולות אמיתיות
להוצאה לאור"
שאול נפתלי
"שיחות השראה"
"מכיר את זה שפתאום האופק נראה ורוד, מחייב ומבטיח? ככה הרגשתי לאחר הפגישה שלנו."
ד"ר אסנת רזיאל
"בפגישה אחת הצלחנו להוציא
כל כך הרבה תובנות ומסרים עוצמתיים"
רותם ילדין
ראש מועצת גזר
"טל הפגיש אותי
עם אלוהיי
ההצלחה שלי"
ספאא

עדויות משתתפי הקורס:

מה עלות ההשקעה?

כמה חשוב לך להפוך למותג בתחום שלך?
כמה שווה לך לשבור את תקרת הזכוכית ולהזניק את העסק למקומות שלא חלמת?
מה המחיר של ההצלחה שלך?
קצת קשה למצוא נכון? כי לדברים האלה אין מחיר..
אבל לקורס BRAND YOURSELF יש!
חשוב לי שתבין שאת השיטה שאני מלמד בקורס
פיתחתי תוך כדי עבודה עם בעלי עסקים וחברות מובילות בארץ ובעולם,
ולאחר הצלחה מסחררת החלטתי להנגיש את זה
לכל מי שיש לו תשוקה אמיתית.
לכל מי שלא מפחד להשקיע בהצלחה שלו,
לכל מי שרוצה להזניק את המותג והעסק שלו
לפסגות חדשות וליצור הזדמנויות מדהימות!

תבין, ליווי עסקי צמוד שלי,
בו אני משתמש בדיוק בשיטה הזו,
עולה עשרות ואף מאות אלפי שקלים...
מה שאני מציע לך כאן זה לקחת בשתי ידיים
את הידע והניסיון שצברתי ולהשתמש
בשיטה המדויקת והמוכחת הזו גם על העסק שלך,
וביחד להגיע לתוצאות מנצחות!

כמה חשוב לך להפוך למותג בתחום שלך?
כמה שווה לך לשבור את תקרת הזכוכית ולהזניק את העסק למקומות שלא חלמת?
מה המחיר של ההצלחה שלך?
קצת קשה למצוא נכון? כי לדברים האלה אין מחיר.. אבל לקורס
BRAND YOURSELF יש!
חשוב לי שתבין שאת השיטה שאני מלמד בקורס פיתחתי תוך כדי עבודה עם בעלי עסקים וחברות מובילות בארץ ובעולם, ולאחר הצלחה מסחררת החלטתי להנגיש את זה לכל מי שיש לו תשוקה אמיתית. לכל מי שלא מפחד להשקיע בהצלחה שלו, לכל מי שרוצה להזניק את המותג והעסק שלו לפסגות חדשות וליצור הזדמנויות מדהימות!

תבין, ליווי עסקי צמוד שלי, בו אני משתמש בדיוק בשיטה הזו, עולה עשרות ואף מאות אלפי שקלים... מה שאני מציע לך כאן זה לקחת בשתי ידיים את הידע והניסיון שצברתי ולהשתמש בשיטה המדויקת והמוכחת הזו גם על העסק שלך, וביחד להגיע לתוצאות מנצחות!

עלות קורס BRAND YOURSELF שיתן לך
את הכלים להפוך את עצמך למותג מוביל:

990 כולל מע"מ

170 ₪ בחודש ב-6 תשלומים [כולל ריבית]

(או בתשלום אחד של 990 ₪ בלבד)


ניתן ליהנות ממחיר מיוחד עד התאריך 10/10/2020
לאחר מכן הקורס יימכר במחיר מלא של 1755 ₪
הזמן שנותר להטבה:

ימים
שעות
דקות
שניות

ברגע ההצטרפות לקורס,
תישלח אליך חוברת מהודרת שתלווה אותך בכל
השלבים להצלחה, בנוסף תקבל הזמנה לקהילה סגורה בעלת ערכים של מצוינת,
התמדה ומצליחנות המאפשרת יצירת הזדמנויות עסקיות.
אחת לחודש נבצע שידור LIVE עבור
כל המחסומים שנתקלת בהם אשר תוקעים את ההתקדמות שלך.

שאלות נפוצות:

כדי שתהיה בטוח שהקורס
BRAND YOURSELF
הוא המתאים עבורך, חשוב לי לענות על כמה שאלות נפוצות שבטח צצו לך בראש, כי הזמן וההצלחה שלך חשובים לי מאוד!

"למה בכלל יצרת
את הקורס BRAND YOURSELF?"

האמת היא שאת הקורס יצרתי מתוך רצון אמיתי להעניק ליזמים ובעלי מקצועות חופשיים את כל הידע שצברתי לאורך השנים, כדי שיאפשר להם להבין על מה צריך לשים דגש בניהול מותג, מהם הדברים שבאמת חשובים להצלחתם, וכל זה בשילוב עם הסברים, משימות והמחשות כדי שכל אחד אשר רכש את הקורס יוכל לבנות ולהזניק את המותג האישי המנצח שלו! אני מאמין שיזמים מעולים קונים פתרונות יעילים ומהירים אשר חוסכים להם זמן וכסף!

"כיצד צברת את כל הידע והניסיון הזה?"

ב-10 השנים האחרונות אני בעלים של 2 חברות תקשורת שיווקית, ובמהלך השנים ליוויתי מנכ"לים, מנהלות שיווק, יזמים ויזמיות, ובעלי עסקים רבים בארץ ובעולם, החל ממותגים כמו - אמדוקס, קסטרו, מרצדס, לוריאל, נספרסו, מזרחי טפחות, בנק הפועלים, ריטה, שרית חדד, יצחק תשובה, אלון אולמן, דידי הררי, מלח הארץ, מכבי שירותי בריאות ועוד רבים אחרים. כל זה עזר לי לצבור ניסיון וידע רב וכך פיתחתי שיטה מוכחת ומדוייקת שמסייעת לעסקים להפוך למותג ולהזניק עצמם קדימה!

"יש הרבה קורסים בשוק... למה דווקא אצלך?"

זה נכון שהשוק מוצף בקורסים שמוכרים לך "הצלחה", אבל הקורס BRAND YOURSELF הוא ייחודי ושונה, כי כאן אתה אדון לתהליך. הקצב ההתקדמות הוא שלך, ותוכל לחזור ולעבוד עם הקורס בזמנך ולפי רצונך. בתקציב באמת מזערי, אתה מקבל תורה במלואה. אין צורך בנסיעות, בפגישות, בפקקים, בלחפש חנייה, בלשבת במשרד עם יועצים - הפתרון אצלך במחשב או בנייד! מדובר בידע עשיר ובהשראה מרוכזת שתאפשר לך להזניק את המותג שלך באופן עצמאי תוך 40 יום מהיום. ואם תרצה אפילו תוך עשרה ימים תוכל כבר להיות במקום אחר לגמרי! בלי סחור וסחור – תכל'ס, בוא נעשה את זה ביחד!

"בהחלט נשמע מעניין!
תוכל לספר לי על סיפורי הצלחה שבאחריותך?"

בוודאי! החל מצמיחה של 28% בשנה לחברת וולה בישראל, הכפלת כמות הלקוחות של יבואן קוסמטיקה בישראל, השקת פרוייקטים של נדל"ן מהגדולים בישראל אשר הצלחנו במכירה מוקדמת למכור את כל הדירות בבניין, יצירת קהילות, הזנקה תדמיתית של רופאים, עורכי דין ופוליטיקאים, קמפיינים דיגיטליים מוצלחים, מהלכי מיתוג ופיתוח עסקים נהדרים, ועוד הרבה הצלחות מדהימות שאשמח לספר לך עליהן בקורס.

"כמה זמן הקורס ידרוש ממני?"

הקורס בנוי בצורה שתאפשר לך להתקדם בקצב שלך ולפי האופי האישי שלך. השיעורים במתכונת של שעה וחצי, הם מוקלטים וזמינים לך תמיד כך שתוכל אליהם מתי שתרצה, לחדד תהליכים ולקבל סיוע ביצירת תוכן ותקשורת שיווקית. אני מכיר אנשים שיסיימו את זה בעשרה ימים, וכאלה שיחזרו לזה שוב ושוב לאורך המסע העסקי שלהם.

"מה הקורס כולל?"

למעשה הקורס BRAND YOURSELF כולל את כל המידע הנדרש עבור בניית התשתיות שלך כדי שתוכל לייצר מותג אישי מנצח! החל מהבנת הלקוח האידיאלי, רשימת המסרים, כיצד לתקשר מול הלקוחות ומציאת היתרון הייחודי שלך. הקורס נותן נוסחאות, כלים ומגרה את המחשבה עבור תכנית פעולה מושלמת וחידוד היכולות שלך כבעלים של העסק.

"מהי מידת ההשפעה של הקורס?"

זה לגמרי אינדיווידואלי, אבל החזר ההשקעה יכול להיות פי 10, פי 100 או פי 1000! הכל תלוי בך וביכולת שלך להתמיד ולעקוב אחר השיטה המוכחת והמדוייקת שתלמד בקורס. ההשפעה היא כל כך רבה שבאמת חבל לפספס את ההזדמנות הזאת!

"האם יהיה שינוי בעסק שלי?"

בוודאי! 100% כן!
במידה ותבצע את כל הנאמר בקורס ותתמיד בכך, אין שום ספק שיהיה שינוי משמעותי. יותר מכך, השינוי יגיע כבר מהרגע הראשון ברגע שתשנה את אופי החשיבה וההסתכלות העסקית שלך, השינוי יגיע!

אם אתה כאן
כנראה שיש לזה סיבה טובה
והגיע הזמן שלך להפוך למותג!
שנצא לדרך?

עלות קורס BRAND YOURSELF שיתן לך
את הכלים להפוך את עצמך למותג מוביל:

₪990

170 כפול 6 תשלומים (כולל ריבית)

(או בתשלום אחד של 990 ₪ בלבד)

הקורס יפתח לצפיה מיד לאחר התשלום עבור הקורס.
להמשך הרכישה לחצו על הכפתור:


ניתן ליהנות ממחיר מיוחד עד התאריך 10/10/2020
לאחר מכן הקורס יימכר במחיר מלא של 1755 ₪
הזמן שנותר להטבה:

ימים
שעות
דקות
שניות

קבלת גישה מיידית לצפייה בכל שיעורי הקורס

במידה ואתה מעוניין לדבר עם נציג מהצוות,
כתוב שם, טלפון ומייל ונחזור אליך תוך 24 שעות.

*הגיע הזמן לתת לעסק שלך
את הדחיפה שהוא צריך!
בוא נעבוד ביחד לפי השיטה
המוכחת שפיתחתי ומכאן, גם השמיים הם לא הגבול...

.כל הזכויות שמורות לטאלו לורן