שיטה מנצחת לבניית חוסן מנטלי
שתעזור לך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך!

רוצה לזהות את הייחודיות שלך,
להישאר באיזון מול אתגרי החיים
ולממש את השליחות שלך בצורה המיטבית בדרך להצלחה?
זה בשבילך - הקורס האפקטיבי ביותר לפריצת החסמים שמגבילים אותך

מקבלים את כל הכלים להצלחה

הכישורים, הערכים והחוזקות שקיבלת במהלך החיים הם שלך וישארו שלך. אבל, לא כדאי להתחיל ללמוד איך להשתמש בהם כדי להוציא מהם את המיטב? במקום להישאר במקום ולהרגיש תסכול, חוסר מימוש והגשמה ניתן ללמוד איך להתפתח בעזרת הכישורים הקיימים.

שיטה מנצחת לבניית חוסן מנטלי

לפצח חסמים שעד היום מנעו ממך להצליח

הדרך הנכונה להצלחה

שיפור ביצועים בכל פרמטר בחיים

שינוי דפוסי חשיבה מגבילה

תחושת מימוש והגשמה ללא תלות בדבר

זה קורה לכולנו...

אנחנו מרגישים שכדי להגיע לסיפוק בחיים, לכבוש יעדים, לבלוט ולהתבלט,
אנחנו צריכים להשיג משהו שחסר לנו כרגע.

אנחנו מסתובבים בתחושה של: 
אני רוצה להיות "כמו".. , אין לי מספיק.., עד שלא יקרה משהו אז.. , למה אני לא … 

הבעיה היא שככה בדיוק אנחנו מאבדים את הייחודיות שלנו, מייצרים תלות בתוצאות ומחפשים ערך במקומות חיצוניים.
כל אירוע חיצוני משפיע עלינו רגשית ומונע מאיתנו לממש את התפקיד שלנו, בזוגיות, בהורות, בקריירה ובעסקים.

זאת לא הדרך!
כל אחד ואחת מאיתנו קיבל סיפור חיים שונה, ייחודיות שונה ומתנות שונות. החכמה היא להבין מה הם וללמוד איך להשתמש במתנות שקיבלנו. 
להבין מה המהות שבשבילה אנחנו פה,
מה הייחודיות הספציפית שלנו, 
ואיך לייצר התנהלות מנצחת!

להשקיע בעצמך
בשביל ההצלחה שלך

בתהליך ממוקד ומדוייק אקח אותך יד ביד, אלמד ואחשוף אותך לשיטה בה עובדים כבר שנים טובי הספורטאים בארץ, מנכ"לים של חברות וארגונים, יחידות עילית בצבא ועוד רבים וטובים.

עכשיו השיטה הזו זמינה גם עבורך באמצעות תהליך אפקטיבי ומעשי המאפשר לך לקבל כלים פרקטיים כדי לדייק את עצמך, להזניק את העסק, לשפר את מערכות היחסים והכי חשוב, להנות יותר מהוויית החיים.

יחד נגלה את הכוחות הגלומים בך ונאפשר לעולם לראות אותך באור האמיתי שקיים בך.

מי אני?

עודד קרבצ'יק נעים להכיר
מומחה באימון מנטלי, מרצה, סופר ומייסד את שיטת האימון -FTC Freedom To Choose. השיטה מבוססת על היסודות השימושיים ביותר של הפסיכולוגיה המערבית ותורת הנפש ומשלבת בתוכה את כל הכלים הפרקטים לפיצוח חסמים מנטליים מעכבים והבנת הדרך למימוש הפוטנציאל האמיתי שנמצא בכל אחד מאיתנו. ב-25 שנים האחרונות, זכיתי להעניק מהידע שלי וללוות אלפי אנשים, חברות וארגונים להצלחה והגשמה בכל תחום. מתוך הפרויקטים שכבר הפכו לסיפורי הצלחה, תמצאו גם את עומרי כספי שליוויתי לאורך הקריירה המרשימה ב-NBA, את נבחרת ישראל בכדורסל, את ארטיום דולגופייט המדליסט האוליפי שלנו ואת הנבחרת האולימפית בהתעמלות מכשירים. כמו כן, ליוויתי יחידות עילית בצה"ל, אנשי עסקים בכירים, מנטורים מובילים, מנכ"לים והנהלות של חברות וארגונים מוכרים כמו הראל ביטוח, רשת ישרוטל ובנק לאומי.

להצליח זאת משימת חיים
מה שהופך את ההצלחה למאתגרת, אלו החסמים המנטליים שמונעים מאיתנו לפרוץ קדימה. אי ודאות, פחד מכישלון, חוסר יציבות, כעסים, לחצים ודאגות הם חלק מהדברים שמעכבים אותנו להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו. כל בני האדם חווים את הקשיים האלו, אבל- יש את אלו שבחרו ובחורים לאמן את השריר והחוסן המנטלי שלהם, ובכך להשתפר ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמם. אני מאמין שלכולנו יש את הפוטנציאל הנדרש להוות מודל מנצח להצלחה וצמיחה תמידית בזוגיות, עסקים ובכל תחומי החיים.

אני מזמין אותך לקורס חוסן מנטלי בשיטת FTC
ולהיות גם הגרסה הטובה ביותר של עצמך!

מחכה לצאת למסע משותף

אני מזמין אותך לקורס חוסן מנטלי בשיטת FTC
ולהיות גם הגרסה הטובה ביותר של עצמך!

מחכה לצאת למסע משותף

למי זה מתאים?

לכל מי ששואף לממש את השליחות והפוטנציאל שלו בצורה המיטבית.
הקורס מתאים לכל מי שרוצה להתפתח, לצמוח ולשפר את היחסים, הקריירה וההגשמה העצמית
בכל שלב ובכל תחום בחיים.
אם יש בך הזדהות לאחד מדפוסי האישיות הבאים, כנראה שגם לך הקורס מתאים:

הצומח

אדם השואף לצמוח ולהתפתח תמיד, לקבל עוד כלים ולשפר כל יום את היכולות שלו להיות במיטבו.

התוהה

אדם שיודע שיש לו יכולות עצומים אבל לא בטוח איך ואיפה המקום הנכון שיוכל להביא אותם לידי ביטוי.

המצליחן

אדם שאפתן שרוצה לטרוף את העולם, לא נח עד שמשיג את היעדים שלו ורוצה לקחת את עצמו שלב אחד נוסף קדימה.

המעורער

עמוק בפנים יודע שיש לו יכולות להצליח אבל ברגע האמת משהו חוסם אותו.. פחד, לחץ, חוסר ביטחון .. אדם הרוצה לפצח את החסמים שלו ולעוף קדימה.

או לכל מי ש…

רוצה להיות במיטבו ולהגיע לתוצאות. למי שמוכן להתמיד כדי לעלות על מסלול ההמראה להצלחה, ולחיים מאוזנים.

מבנה הקורס

הקורס כולל 8 מפגשים מעמיקים של 3 שעות בכל מפגש, למשך חודשיים. במהלכם נלווה אתכם לאורך הדרך בין היתר בקבוצת ווטסאפ פעילה, משימות אימון אישיות, חוברת קורס מקיפה וקהילה חיובית תומכת.

מפגש מס' 1:
מבוא

חשיפה לעולם המנטלי ולשיטת העבודה הייחודית FTC. נלמד להכיר מהו העולם המנטלי, השריר המנטלי ואיך הוא יכול לשרת ולדייק אותנו בכל פעולה בחיים. השיטה מבוססת על 3 שלבים מרכזיים: "מהות", "ייחודיות", "התנהלות". במפגש הראשון נלמד להכיר את משולש ההצלחה המושתת על שלבים אלו בדיוק.

מפגש מס' 3:
האמונות של FTC

בשלב זה נחשף לאמונות שעל פי שיטת FTC יקדמו אותנו בצורה הטובה ביותר למימוש מיטבי של היכולות שלנו. איך להיות באמת הגרסה הטובה ביותר של עצמנו, לדייק את עצמנו בכל פעולה ולהצליח לצמוח מכל סיטואציה.

מפגש מס' 5:
סוגי התודעה

מפגש עומק בו נכנס להבדלים בין סוגי התודעות שלנו. מה מייחד כל תודעה וכיצד נוכל לזהות בכל סיטואציה האם אנחנו מתנהלים בתודעה מצמיחה או מעכבת. בנוסף, נבין לעומק מהי הבחירה החופשית ה- Freedom To Choose שיש לנו בכל רגע נתון.

מפגש מס' 7:
הכוחות הפנימיים

נצלול עוד יותר לעומק בהיכרות עם השחקנים הפנימיים שלנו, נלמד איך הנפש שלנו בנויה ונחשף לעוד כוחות הקיימים בנו, שמעולם לא לימדו אותנו כיצד להשתמש בהם.

מפגש מס' 2:
הכוח של אמונות

על מה מבוססות האמונות שלנו? נלמד להכיר את הכוח העצום שיש לאמונות בחיינו, איך אפשר להשתמש בהן כמנוע הצמיחה הגדול ביותר ומה יקרה אם לא נעשה את זה.

מפגש מס' 4:
הייחודיות שלנו

מפגש מרתק בו נבין מהי הייחודיות שלנו שעד היום לא הכירו לנו. מי השחקנים המרכזיים הקיימים בתוכנו ואיך להשתמש בהם בצורה נכונה שתעזור לנו לנצח כל רגע מחדש.

מפגש מס' 6:
ערך בלתי מותנה

נלמד מה ההבדל בין ערך מותנה לבלתי מותנה, איך מייצרים ערך בלתי מותנה שיחזק אותנו בכל התמודדות בחיים וכיצד אנחנו יכולים לנצח את "האגו".

מפגש מס' 8:
לחלץ את הניצוץ הפנימי

מפגש סיום חגיגי בו נלמד איך ניתן לשנות את החשיבה, מה נדרש בשלבי התכנון של היעדים שלנו ואיך לבצע בקרה נכונה ביציאה לדרך. כמובן נעבור שוב על כלים פרקטיים כדי להטמיע את החומר ונצא לדרך חזקים מנטליים לעבר ההצלחה

האנשים שיצאו איתנו לדרך

״

עודד הוא מהטובים בתחומו, אם לא הטוב מכולם

עמרי כספי

״

עודד פתח עבורי את הדלת לעולם המנטלי, ובכך עזר לי לקפוץ שלב אחד למעלה

ארטיום דולגופיאט

״

מנטור, מורה דרך, מעורר השראה, ממקסם יכולות, מייצר רוגע וביטחון הם רק חלק קטן מהייחודיות של עודד

ליאור ליפשיץ

שאלות נפוצות:

כדי לוודא שהקורס FTC הוא המתאים עבורך,
חשוב לי לענות על כמה שאלות נפוצות שבטח צצו לך בראש,
כי הזמן וההצלחה שלך חשובים לי מאוד.

האמת היא שאת הקורס יצרתי מתוך רצון אמיתי להעניק לאנשים את כל הידע שצברתי לאורך השנים, כדי שיאפשר להם לממש את השליחות שלהם פה בעולם בצורה הטובה ביותר, שכולנו נחיה בסביבה טובה יותר, רגועה יותר ונפעל מהמקום הנכון בכל סיטואציה בחיים. יש לנו את כל הכלים בשביל להצליח, פשוט עד עכשיו אף אחד לא לימד אותנו איך להשתמש בהם.

ב-25 שנים האחרונות אני חי ונושם את העולם המנטלי. הייתי ראש בית הספר לקאוצ'ינג ביחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו ובר אילן. הכשרתי מאות מאמנים, ליוויתי את נבחרת ישראל בכדורסל ומשם המשכתי עם עמרי כספי לליגת ה-NBA. אני מלווה את הנבחרת האולימפית בהתעמלות מכשירים ובשנים האחרונות גם מכניס את החוסן המנטלי לחברות וארגונים, מנכ"לים, אנשי מכירות ונוספים. כמובן שאני לא מפסיק ללמוד גם את עולם הפסיכולוגיה המערבית וגם את עולם הפסיכולוגיה היהודית – תורת הנפש, אותו מצאתי למדויק ביותר. כל זה עזר לי לצבור ניסיון וידע רב וכך פיתחתי שיטה מוכחת ומדוייקת שמסייעת לכל אדם או ארגון להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם.

זה נכון שהשוק מוצף בקורסים שמוכרים לך "הצלחה", אבל הקורס FTC הוא ייחודי ושונה, כי כאן אנחנו לא רצים ישר לפתרון הנקודתי. רוב שיטות האימון ידברו איתך על פתרון מהיר, כזה שייקח את הבעיה שלך ויראה לך מה צריך לעשות בשביל לפתור אותה. אבל מה יקרה באתגר הבא? בהתמודדות הבאה? כמות האנשים שמגיעים אלי אחרי תהליכים של שנים ומספרים לי שעדיין לא הצליחו להתגבר על החסמים שלהם היא כל כך גדולה. 

בשיטת FTC אנחנו נכנסים לעומק ומבצעים מספר שלבים מקדימים לפני שקופצים ישר להתנהלות. אם לא נבין את המהות, למה אנחנו פועלים בצורה כזאת ולא אחרת ומשם נזהה את הייחודיות שלנו, במקום להמשיך לחפש איך להיות דומים לאנשים אחרים.. רק אז נצליח להגיע להתנהלות מנצחת שתעזור לנו לנצח כל התמודדות בחיים. תמיד.

הקורס כולל את כל המידע הנדרש לבניית חוסן מנטלי אישי. כלים שיעזרו לך לחזק גם את הסביבה הקרובה אליך. לפתח ערך בלתי מותנה ולא לתת לאירועים חיצוניים להזיז אותך רגשית ומנטלית. להישאר יציב, מאוזן ורגוע לאור התמודדויות החיים. כמובן שכל מה שנעבור יחד יישאר זמין עבורך גם בסיום הקורס.

בקורס רואים את השינוי כבר אחרי המפגש הראשון. אבל זה תלוי בך.
בעזרת התמדה, אימון ויישום רואים את ההשפעה כבר לאורך התהליך והשינוי הוא מדהים.

נשמח לצאת למסע העצמה ביחד

חשוב לנו לקיים שיחת היכרות קצרה והגדרת יעדים משותפת, עבור איכות ואפקטיביות התהליך של כל אחד ואחת מהמצטרפים לקורס. נשמח לפנות זמן עבור שיחה ממוקדת אשר תאפשר לך להצטרף לתהליך אל עבר הגרסה הטובה ביותר שלך. לתיאום שיחה יש למלא את הפרטים המלאים והשאלון הקצר המצורף.

כל הזכויות שמורות לד"ר עודד קרבצ'יק