רוצה להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך?

לזהות את הייחודיות שלך, להישאר באיזון מול אתגרי החיים
ולממש את השליחות שלך בצורה המיטבית בדרך להצלחה.

קורס FTC - לפריצת החסמים שמגבילים אותך

מקבלים את כל הכלים להצלחה

הכישורים, הערכים והחוזקות שקיבלת במהלך החיים הם שלך וישארו שלך. אבל, לא כדאי להתחיל ללמוד איך להשתמש בהם כדי להוציא מהם את המיטב? במקום להישאר במקום ולהרגיש תסכול, חוסר מימוש והגשמה ניתן ללמוד איך להתפתח בעזרת הכישורים הקיימים.

שיטה מנצחת לבניית חוסן מנטלי

לפצח חסמים שעד היום מנעו ממך להצליח

הדרך הנכונה להצלחה

שיפור ביצועים בכל פרמטר בחיים

שינוי דפוסי חשיבה מגבילה

תחושת מימוש והגשמה ללא תלות בדבר

זה קורה לכולנו...

אנחנו מרגישים שכדי להגיע לסיפוק בחיים, לכבוש יעדים, לבלוט ולהתבלט,
אנחנו צריכים להשיג משהו שחסר לנו כרגע.

אנחנו מסתובבים בתחושה של: 
אני רוצה להיות "כמו".. , אין לי מספיק.., עד שלא יקרה משהו אז.. , למה אני לא … 

הבעיה היא שככה בדיוק אנחנו מאבדים את הייחודיות שלנו, מייצרים תלות בתוצאות ומחפשים ערך במקומות חיצוניים.
כל אירוע חיצוני משפיע עלינו רגשית ומונע מאיתנו לממש את התפקיד שלנו, בזוגיות, בהורות, בקריירה ובעסקים.

זאת לא הדרך!
כל אחד ואחת מאיתנו קיבל סיפור חיים שונה, ייחודיות שונה ומתנות שונות. החכמה היא להבין מה הם וללמוד איך להשתמש במתנות שקיבלנו. 
להבין מה המהות שבשבילה אנחנו פה,
מה הייחודיות הספציפית שלנו, 
ואיך לייצר התנהלות מנצחת!

מי אני?

עודד קרבצ'יק נעים להכיר
מומחה באימון מנטלי, מרצה, סופר ומייסד את שיטת האימון -FTC Freedom To Choose. השיטה מבוססת על היסודות השימושיים ביותר של הפסיכולוגיה המערבית ותורת הנפש ומשלבת בתוכה את כל הכלים הפרקטים לפיצוח חסמים מנטליים מעכבים והבנת הדרך למימוש הפוטנציאל האמיתי שנמצא בכל אחד מאיתנו. ב-25 שנים האחרונות, זכיתי להעניק מהידע שלי וללוות אלפי אנשים, חברות וארגונים להצלחה והגשמה בכל תחום. מתוך הפרויקטים שכבר הפכו לסיפורי הצלחה, תמצאו גם את עומרי כספי שליוויתי לאורך הקריירה המרשימה ב-NBA, את נבחרת ישראל בכדורסל, את ארטיום דולגופייט המדליסט האוליפי שלנו ואת הנבחרת האולימפית בהתעמלות מכשירים. כמו כן, ליוויתי יחידות עילית בצה"ל, אנשי עסקים בכירים, מנטורים מובילים, מנכ"לים והנהלות של חברות וארגונים מוכרים כמו הראל ביטוח, רשת ישרוטל ובנק לאומי.

להצליח זאת משימת חיים
מה שהופך את ההצלחה למאתגרת, אלו החסמים המנטליים שמונעים מאיתנו לפרוץ קדימה. אי ודאות, פחד מכישלון, חוסר יציבות, כעסים, לחצים ודאגות הם חלק מהדברים שמעכבים אותנו להפוך לגרסה הכי טובה של עצמנו. כל בני האדם חווים את הקשיים האלו, אבל- יש את אלו שבחרו ובחורים לאמן את השריר והחוסן המנטלי שלהם, ובכך להשתפר ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמם. אני מאמין שלכולנו יש את הפוטנציאל הנדרש להוות מודל מנצח להצלחה וצמיחה תמידית בזוגיות, עסקים ובכל תחומי החיים.

אני מזמין אותך לקורס חוסן מנטלי בשיטת FTC
ולהיות גם הגרסה הטובה ביותר של עצמך!

מחכה לצאת למסע משותף

אני מזמין אותך לקורס חוסן מנטלי בשיטת FTC
ולהיות גם הגרסה הטובה ביותר של עצמך!

מחכה לצאת למסע משותף

מבנה הקורס

הקורס כולל 8 מפגשים מעמיקים של 3 שעות בכל מפגש, למשך חודשיים. במהלכם נלווה אתכם לאורך הדרך בין היתר בקבוצת ווטסאפ פעילה, משימות אימון אישיות, חוברת קורס מקיפה וקהילה חיובית תומכת.

האנשים שיצאו איתנו לדרך

״

עודד הוא מהטובים בתחומו, אם לא הטוב מכולם

עמרי כספי

״

עודד פתח עבורי את הדלת לעולם המנטלי, ובכך עזר לי לקפוץ שלב אחד למעלה

ארטיום דולגופיאט

שאלות נפוצות:

כדי לוודא שהקורס FTC הוא המתאים עבורך,
חשוב לי לענות על כמה שאלות נפוצות שבטח צצו לך בראש,
כי הזמן וההצלחה שלך חשובים לי מאוד.

האמת היא שאת הקורס יצרתי מתוך רצון אמיתי להעניק לאנשים את כל הידע שצברתי לאורך השנים, כדי שיאפשר להם לממש את השליחות שלהם פה בעולם בצורה הטובה ביותר, שכולנו נחיה בסביבה טובה יותר, רגועה יותר ונפעל מהמקום הנכון בכל סיטואציה בחיים. יש לנו את כל הכלים בשביל להצליח, פשוט עד עכשיו אף אחד לא לימד אותנו איך להשתמש בהם.

ב-25 שנים האחרונות אני חי ונושם את העולם המנטלי. הייתי ראש בית הספר לקאוצ'ינג ביחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו ובר אילן. הכשרתי מאות מאמנים, ליוויתי את נבחרת ישראל בכדורסל ומשם המשכתי עם עמרי כספי לליגת ה-NBA. אני מלווה את הנבחרת האולימפית בהתעמלות מכשירים ובשנים האחרונות גם מכניס את החוסן המנטלי לחברות וארגונים, מנכ"לים, אנשי מכירות ונוספים. כמובן שאני לא מפסיק ללמוד גם את עולם הפסיכולוגיה המערבית וגם את עולם הפסיכולוגיה היהודית – תורת הנפש, אותו מצאתי למדויק ביותר. כל זה עזר לי לצבור ניסיון וידע רב וכך פיתחתי שיטה מוכחת ומדוייקת שמסייעת לכל אדם או ארגון להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמם.

זה נכון שהשוק מוצף בקורסים שמוכרים לך "הצלחה", אבל הקורס FTC הוא ייחודי ושונה, כי כאן אנחנו לא רצים ישר לפתרון הנקודתי. רוב שיטות האימון ידברו איתך על פתרון מהיר, כזה שייקח את הבעיה שלך ויראה לך מה צריך לעשות בשביל לפתור אותה. אבל מה יקרה באתגר הבא? בהתמודדות הבאה? כמות האנשים שמגיעים אלי אחרי תהליכים של שנים ומספרים לי שעדיין לא הצליחו להתגבר על החסמים שלהם היא כל כך גדולה. 

בשיטת FTC אנחנו נכנסים לעומק ומבצעים מספר שלבים מקדימים לפני שקופצים ישר להתנהלות. אם לא נבין את המהות, למה אנחנו פועלים בצורה כזאת ולא אחרת ומשם נזהה את הייחודיות שלנו, במקום להמשיך לחפש איך להיות דומים לאנשים אחרים.. רק אז נצליח להגיע להתנהלות מנצחת שתעזור לנו לנצח כל התמודדות בחיים. תמיד.

הקורס כולל את כל המידע הנדרש לבניית חוסן מנטלי אישי. כלים שיעזרו לך לחזק גם את הסביבה הקרובה אליך. לפתח ערך בלתי מותנה ולא לתת לאירועים חיצוניים להזיז אותך רגשית ומנטלית. להישאר יציב, מאוזן ורגוע לאור התמודדויות החיים. כמובן שכל מה שנעבור יחד יישאר זמין עבורך גם בסיום הקורס.

בקורס רואים את השינוי כבר אחרי המפגש הראשון. אבל זה תלוי בך.
בעזרת התמדה, אימון ויישום רואים את ההשפעה כבר לאורך התהליך והשינוי הוא מדהים.

נשמח לצאת למסע העצמה ביחד

חשוב לנו לקיים שיחת היכרות קצרה והגדרת יעדים משותפת, עבור איכות ואפקטיביות התהליך של כל אחד ואחת מהמצטרפים לקורס. נשמח לפנות זמן עבור שיחה ממוקדת אשר תאפשר לך להצטרף לתהליך אל עבר הגרסה הטובה ביותר שלך. לתיאום שיחה יש למלא את הפרטים המלאים והשאלון הקצר המצורף.

כל הזכויות שמורות לד"ר עודד קרבצ'יק